Maandagenda Caleidoz juni 2018

Datum             Tijd      Activiteit                     *=wekelijks

De activiteiten vinden plaats op De Hooge Bongert, tenzij anders vermeld 

Maandag

*                      09.00   Gymnastiek De Maatjes

*                      09.20 Yoga groep 1

4                      09.30   Damesbiljart

*                      10.00   Fietsen met Geert

18                   10.00   Bijeenkomst Netwerk chronisch zieken

*                     10.00   Uitgiftepunt Medipoint (tot 12.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00 Sport- en speluitleen (tot 16.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00   Koffieuurtje

*                      10.30   Yoga groep 2

*                      13.30   Kaarten maken

*                      13.30   Biljarten (competitie)

*                      13.30   Computersoos

*          14.30   Zwemmen Lentebad (MBvO)                                                                                                

Dinsdag

*                      09.00   Gymnastiek Ons Huis

5,19                09.30   Sjoelen

*                      09.30   Schildersoos Steenhuizen 6

5                      10.00   NAH Breincafé Steenhuizen 6

*                      10.00   FF bakkie doen Steenhuizen 6

26                   10.00   Creatief met papier

*                      10.00   Gymnastiek

*                      11.00   Gymnastiek

5,19                12.00   Samen Eten De Borg Babberich

12,26              12.30   Open Tafel De Meent Angerlo

*                      13.30   Computersoos

12                   14.00   Mobieltjesproject

5                      14.00   Bingo BOZ

26                   14.00   Bingo

*                      18.00   De KoOkpot Steenhuizen 6 (opgeven via receptie@caleidoz.nl of bel 243 204)

26                   19.30   Alzheimercafé

Woensdag

*                      09.00   Gymnastiek De Maatjes

*                      09.15   Praathuis Caleidoz Steenhuizen 6

*                      09.30   Schaken

13                   10.00   Geheugenspreekuur

*                      10.00   Gymnastiek De Maatjes

*                   10.00   Crea Bezig ochtend Steenhuizen 6

*                      10.00   Uitgiftepunt Medipoint (tot 12.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00   Sport- en speluitleen (tot 16.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00   Bowlen – de Griethse Poort

*                      11.00   Yoga groep 1 De Maatjes

*                      12.15   Yoga groep 2 De Maatjes

*                      12.15   Open Tafel

13,27              13.00   Scootmobieltour

*                      13.30   Biljarten (competitie)

*                      13.30   Computersoos

*                      13.45   Darten

13,27          13.30   Repair Café Steenhuizen 6  

Donderdag

*                      08.45   Kapster op afspraak 06-12361864

*                      09.30   Welfarewerk

*                      10.00   Huiskamer Selamat Datang

*                      10.00   FF bakkie doen Steenhuizen 6

*                      10.00   Uitgiftepunt Medipoint (tot 12.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00   Sport- en speluitleen (tot 16.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.30   Gymnastiek Ons Huis

*                      10.30   Bloed prikken door Trombosedienst

*                      12.30   Open Tafel  De Maatjes

*                      13.15   Gymnastiek Pelgromhof

*                      13.45   Klaverjasdrive

7,21                17.00   Samen eten De Brede Blik Giesbeek

*                      19.00   Repetitie Hooge Bongert koor

*                      19.30   De Bordspellenfanaat Steenhuizen 6

Vrijdag

*                      08.00   Pedicure op afspraak (0314) 65 20 00

*                      09.00   Tai Chi

*                      10.00   Dagbesteding De Maatjes

*                      10.30   Tai Chi

*                      10.30   Gymnastiek Ons Huis

*                      11.30   Gymnastiek  De Borg Babberich

*                      13.30   Bridge

*                      14.00   40+ Café

Zaterdag

*                      12.45   Open Tafel

*                      13.00   Herenkapster 06-4230 6013

16                   13.15   Veteranencafé

9,23               13.30   Koersbal

2                      14.00   Trefpunt Alleengaanden