Maandagenda Caleidoz april 2018

Datum             Tijd      Activiteit                     *=wekelijks

De activiteiten vinden plaats op De Hooge Bongert, tenzij anders vermeld 

 

Maandag

*                      09.00   Gymnastiek  De Maatjes

*                      09.20   Yoga groep 1

*                      10.00   Uitgiftepunt Medipoint (tot 12.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00   Sport- en speluitleen (tot 16.00 uur) Steenhuizen 6
*                      10.00   Koffieuurtje

*                      10.30   Yoga groep 2
*                      13.30   Kaarten maken

*                      13.30   Biljarten (competitie)

*                      13.30   Computersoos

*                     14.30   Zwemmen Lentebad (MBvO)                                                                                                 

Dinsdag

*                      09.00   Gymnastiek  Ons Huis

3,17                09.30   Sjoelen

*                      09.30   Schildersoos  Steenhuizen 6

6                      10.00   NAH Breincafé  Steenhuizen 6

*                      10.00   FF bakkie doen  Steenhuizen 6

*                      10.00   Gymnastiek

*                      11.00   Gymnastiek

10,24              12.00   Samen Eten  De Borg Babberich

3,17                12.30   Open Tafel  De Meent Angerlo

*                      13.30   Computersoos

3                      14.00   Bingo BOZ

10                   14.00   Mobieltjesproject

17                   14.00   Valpreventie workshop

24                   14.00   Bingo

10,24              14.30   Soos 65 plus – Ons Huis
*                      18.00   De KoOkpot  Steenhuizen 6
                     (opgeven via receptie@caleidoz.nl of bel 243 204)

24                  19.30   Alzheimercafé

 

 

Woensdag

*                      09.00   Gymnastiek  De Maatjes

*                      09.15   Praathuis Caleidoz  Steenhuizen 6

*                      09.30   Schaken

11                   10.00   Geheugenspreekuur

*                      10.00   Gymnastiek  De Maatjes

*                    10.00   Crea Bezig ochtend  Steenhuizen 6

*                      10.00   Sport- en speluitleen (tot 16.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00   Bowlen – de Griethse Poort

*                      10.00   Uitgiftepunt Medipoint (tot 12.00 uur) Steenhuizen 6

*                      11.00   Yoga groep 1 De Maatjes

*                      12.15   Yoga groep 2 De Maatjes

*                      12.15   Open Tafel

*                      13.30   Biljarten (competitie)

*                      13.30   Computersoos

*                      13.45   Darten

11,25            14.00   Repair Café  Steenhuizen 6  

 

 

Donderdag

*                      08.45   Kapster op afspraak 06-12361864

*                      09.30   Welfarewerk

*                      10.00   Huiskamer Selamat Datang

*                      10.00   FF bakkie doen  Steenhuizen 6

*                      10.00   Uitgiftepunt Medipoint (tot 12.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00   Sport- en speluitleen (tot 16.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.30   Gymnastiek  Ons Huis

*                      10.30   Bloed prikken door Trombosedienst

*                      12.30   Open Tafel  De Maatjes
*                      13.15   Gymnastiek  Pelgromhof  

*                      13.45   Klaverjassen

5,19,26           17.00   Samen eten  De Brede Blik Giesbeek

*                      18.30   Repetitie Hooge Bongert koor

*                      19.30   De Bordspellenfanaat  Steenhuizen 6

 

 

Vrijdag

*                      08.00   Pedicure op afspraak (0314) 65 20 00

6,13,20           09.00   Tai Chi
*                      10.00   Dagbesteding  De Maatjes

6,13,20         10.30   Tai Chi

*                     10.30   Gymnastiek  Ons Huis

*                      11.30   Gymnastiek  De Borg Babberich
*                      13.30   Bridge

 

Zaterdag

14                   09.30   Koersbal

*                      12.45   Open Tafel
*                      13.00   Herenkapster 06-4230 6013
28                    13.30   Koersbal

7                      14.00   Trefpunt Alleengaanden