Maandagenda Caleidoz augustus 2018

Datum             Tijd      Activiteit                     *=wekelijks

De activiteiten vinden plaats op De Hooge Bongert, tenzij anders vermeld 

Maandag

20,27              09.00   Gymnastiek De Maatjes

*                      09.20 Yoga groep 1

6                      09.30   Damesbiljart

*                      10.00   Fietsen met Geert

*                     10.00   Uitgiftepunt Medipoint (tot 12.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00 Sport- en speluitleen (tot 12.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00   Koffieuurtje

*                      10.30   Yoga groep 2

*                      13.30   Kaarten maken

*                      13.30   Biljarten (competitie)

*                      13.30   Computersoos

20,27      14.30   Zwemmen Lentebad (MBvO)                                                                      

Dinsdag

21,28              09.00   Gymnastiek Ons Huis

7,21                09.30   Sjoelen

*                      09.30   Schildersoos Steenhuizen 6

*                      10.00   FF bakkie doen Steenhuizen 6

28                   10.00   Creatief met papier

21,28              10.00   Gymnastiek

21,28              11.00   Gymnastiek

14,28              12.00   Samen Eten De Borg Babberich

7,21                12.30   Open Tafel De Meent Angerlo

*                      13.30   Computersoos

7                      14.00   Bingo BOZ

28                   14.00   Bingo

*                      18.00   De KoOkpot Steenhuizen 6  (opgeven via receptie@caleidoz.nl of bel 243 204)

Woensdag

22,29              09.00   Gymnastiek De Maatjes

22,29              09.15   Praathuis Caleidoz Steenhuizen 6

*                      09.30   Schaken

8                      10.00   Geheugenspreekuur

22,29              10.00   Gymnastiek De Maatjes

*                   10.00   Crea Bezig ochtend Steenhuizen 6

*                      10.00   Uitgiftepunt Medipoint (tot 12.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00   Bowlen – de Griethse Poort

*                      11.00   Yoga groep 1 De Maatjes

*                      12.15   Yoga groep 2 De Maatjes

*                      12.15   Open Tafel

8,22                13.00   Scootmobieltour

*                      13.30   Biljarten (competitie)

*                      13.30   Computersoos

*                      13.45   Darten

Donderdag

*                      08.45   Kapster op afspraak 06-12361864

*                      09.30   Welfarewerk

*                      10.00   Huiskamer Selamat Datang

*                      10.00   FF bakkie doen Steenhuizen 6

*                      10.00   Uitgiftepunt Medipoint (tot 12.00 uur) Steenhuizen 6

*                      10.00   Sport- en speluitleen (tot 16.00 uur) Steenhuizen 6

23,30              10.30   Gymnastiek Ons Huis

*                      10.30   Bloed prikken door Trombosedienst

*                      12.30   Open Tafel  De Maatjes

23,30              13.15   Gymnastiek Pelgromhof

*                      13.45   Klaverjasdrive

2,16,30           17.00   Samen eten De Brede Blik Giesbeek

*                      19.00   Repetitie Hooge Bongert koor

*                      19.30   De Bordspellenfanaat Steenhuizen 6

Vrijdag

*                      08.00   Pedicure op afspraak (0314) 65 20 00

*                      10.00   Dagbesteding De Maatjes

24,31              10.30   Gymnastiek Ons Huis

24,31              11.30   Gymnastiek  De Borg Babberich

*                      13.30   Bridge

*                      14.00   40+ Café

Zaterdag

11,25              10.00   Koersbal

*                      12.45   Open Tafel

*                      13.00   Herenkapster 06-4230 6013

4          14.00   Trefpunt Alleengaanden