Medewerkers Caleidoz Zevenaar Stad

Judith Pelgrom Caleidoz

Judith Pelgrom

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0316)  24 32 04
j.pelgrom@caleidoz.nl

Christel Knaven

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0316) 24 32 04
c.knaven@caleidoz.nl
Els Wijnbergen Caleidoz

Els Wijnbergen

Algemene dienst
Beheer Hooge Bongert

T (0316) 52 69 94
e.wijnbergen@caleidoz.nl
Sanne van den Berg Caleidoz

Sanne van den Berg

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
s.vandenberg@caleidoz.nl
Gerda Kersten Caleidoz

Gerda Kersten

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
M 06 – 12 84 32 18
g.kersten@caleidoz.nl
Carla Winters Caleidoz

Carla Winters

Groepsbegeleiding
De Maatjes

T (0316) 33 04 04
c.winters@caleidoz.nl
Thea Koster Caleidoz

Thea Koster

Medewerker Trefpunt
T (0316) 52 66 66
t.koster@caleidoz.nl

Marion Elsinga

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
m.elsinga@caleidoz.nl

Willemijn Rademaker

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
w.rademaker@caleidoz.nl

JaapJan Boer

Medewerker Taalmaatje
M 06 – 30 30 93 50
j.boer@vondel-nassau.nl

Medewerkers Caleidoz Kleine Kernen

Gelders Eiland en alle kleine kernen in de gemeente Zevenaar
Logo

Claudia Peeters

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 34 43 34 37
c.peeters@caleidoz.nl
Patricia Groenenstijn Caleidoz

Patricia Groenenstijn

Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
M 06 – 20 63 55 63
p.groenenstijn@caleidoz.nl
Jennifer Driessen Caleidoz

Jennifer Driessen – Lucassen

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
j.lucassen@caleidoz.nl
Dorien Schweckhorst Caleidoz

Dorien Schweckhorst

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
d.schweckhorst@caleidoz.nl
Manuela Danen Caleidoz

Manuela Danen

Huishoudelijke dienst
T 0316 54 73 80
m.danen@caleidoz.nl

Medewerkers Caleidoz Doesburg

Wilma Langeveld Caleidoz

Wilma Langeveld

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0313) 82 00 31
M 06 – 12 29 27 12
w.langeveld@caleidoz.nl
Gertie Jordens Caleidoz

Gertie Jordens

Activiteitenbegeleider Inloop
M 06 – 12 84 32 18
g.jordens@caleidoz.nl
Hanny Berendsen Caleidoz

Hanny Berendsen

Sociaal werker 2
T (0313) 82 00 31
h.berendsen@caleidoz.nl
Logo

Nieske Thomas

Mantelzorgconsulent
T (0313) 82 00 31
n.thomas@caleidoz.nl 

Medewerkers Caleidoz Jeugd

Emmy van Aalten Caleidoz

Emmy van Aalten

Sociaal werker
M 06 – 22 23 46 34
e.vanaalten@caleidoz.nl
Sanne Kiene Caleidoz

Sanne Kiene

Sociaal werker
M 06 – 12 64 25 73
s.kiene@caleidoz.nl
Logo

Claudia Peeters

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 34 43 34 37
c.peeters@caleidoz.nl
Mandy Rutten Caleidoz

Mandy Rutten

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 57 35 01 73
m.rutten@caleidoz.nl
Logo

Dakota Schuit

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 –
d.schuit@caleidoz.nl
Logo

Claudia Verboom

Sociaal werker MDT
T (0316) 54 27 94
M 06 –
c.verboom@caleidoz.nl

Medewerkers Caleidoz Ondersteuning

Frank Godschalk Caleidoz

Frank Godschalk

Sociaal werker
M 06 – 13 86 63 93
f.godschalk@caleidoz.nl
Christie Engelberts Caleidoz

Christie Engelberts

Bestuurssecretariaat
T (0316) 24 32 04
M 06 – 30 15 52 41
c.engelberts@caleidoz.nl
Lucienne Uffing Caleidoz

Lucienne Uffing

Medewerker Servicedesk
T (0316) 24 32 04
l.uffing@caleidoz.nl
Hanny Berendsen Caleidoz

Hanny Berendsen

Medewerker Servicedesk
T (0316) 24 32 04
h.berendsen@caleidoz.nl
Anneke Hendriks Caleidoz

Anneke Hendriks

Medewerker Servicedesk
Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
M 06 – 20 63 42 99
a.hendriks@caleidoz.nl
Logo

Ivo Gossink

Financiën
T (0316) 24 32 08
i.gossink@caleidoz.nl
Logo

Margriet Sanders

Medewerker HR
T (0316) 24 32 04
m.sanders@caleidoz.nl

Caleidoz Bestuur en Management

Karlijn Hillen Caleidoz

Karlijn Hillen

Directeur-bestuurder
T (0316) 24 32 04
k.hillen@caleidoz.nl

Sinds 2019 is Karlijn Hillen directeur-bestuurder van Caleidoz. Het is haar verantwoordelijkheid om in overleg met het managementteam bestuursbesluiten te nemen. Namens Caleidoz voert zij bestuurlijk overleg met de gemeente en andere belanghebbende organisatie.

“Wij stellen onszelf de vraag: hoe kun je anders denken, anders organiseren, zodat je meer kunt doen?

En dat doen we. We hebben een nieuwe visie op welzijn, jongerenwerk en groepsbegeleiding (dagbesteding). Waarbij ieders eigenheid en zelfstandigheid voorop staat. Iedereen denkt mee. En allerlei nieuwe ideeën ontstaan. Ik ben trots op wat wij al bereikt hebben.”

Karlijn Hillen