Medewerkers Caleidoz Zevenaar Stad

Judith Pelgrom Caleidoz

Judith Pelgrom

Sociaal werker,
Ouderenadviseur

T (0316)  24 32 00
j.pelgrom@caleidoz.nl

Christel Knaven

Sociaal werker,
Ouderenadviseur

T (0316) 24 32 00
c.knaven@caleidoz.nl
Anneke Hendriks Caleidoz

Anneke Hendriks

Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
M 06 – 20 63 42 99
a.hendriks@caleidoz.nl
Marijke Grootkoerkamp Caleidoz

Marijke Groot Koerkamp

Mantelzorg Zevenaar
M 06 – 53 85 04 06
Stuur een e-mail
Sanne van den Berg Caleidoz

Sanne van den Berg

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
s.vandenberg@caleidoz.nl
Gerda Kersten Caleidoz

Gerda Kersten

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
M 06 – 12 84 32 18
g.kersten@caleidoz.nl
Annie van der Lely Caleidoz

Annie van der Lely

Groepsbegeleiding,
Selamat Datang
T (0316) 52 66 66
M 06 – 48 49 00 02
a.vanderlely@caleidoz.nl
Carla Winters Caleidoz

Carla Winters

Groepsbegeleiding,
De Maatjes

T (0316) 33 04 04
c.winters@caleidoz.nl
Hanny Berendsen Caleidoz

Hanny Berendsen

Algemene Dienst
T (0316) 52 69 94
h.berendsen@caleidoz.nl
Beate Lammers Caleidoz

Beate Lammers

Algemene dienst
T (0316) 52 69 94
b.lammers@caleidoz.nl
Els Wijnbergen Caleidoz

Els Wijnbergen

Algemene dienst,
Beheer Hooge Bongert

T (0316) 52 69 94
e.wijnbergen@caleidoz.nl
Thea Koster Caleidoz

Thea Koster

MBVO Gymnastiek
T (0316) 52 69 94
t.koster@caleidoz.nl

Medewerkers Caleidoz Kleine Kernen

Gelders Eiland en alle kleine kernen in de gemeente Zevenaar
Moniek Vossebeld Caleidoz

Moniek Vossebeld

Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
M 06 – 83 59 61 72
m.vossebeld@caleidoz.nl
Logo

Claudia Peeters

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 34 43 34 37
c.peeters@caleidoz.nl
Marijke Grootkoerkamp Caleidoz

Marijke Groot Koerkamp

Sociaal werker
T (0316) 54 28 90
M 06-53850406
Stuur een e-mail
Patricia Groenenstijn Caleidoz

Patrica Groenenstijn

Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
M 06 – 20 63 55 63
p.groenenstijn@caleidoz.nl
Jennifer Driessen Caleidoz

Jennifer Driessen – Lucassen

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
j.lucassen@caleidoz.nl
Dorien Schweckhorst Caleidoz

Dorien Schweckhorst

Groepsbegeleiding
M (0316) 54 73 80
d.schweckhorst@caleidoz.nl
Carla Winters Caleidoz

Carla Winters

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
c.winters@caleidoz.nl
Manuela Danen Caleidoz

Manuela Danen

Huishoudelijke dienst
T 0316 54 73 80
m.danen@caleidoz.nl

Medewerkers Caleidoz Doesburg

Wilma Langeveld Caleidoz

Wilma Langeveld

Sociaal werker,
Ouderenadviseur

T (0313) 82 00 31
M 06 – 12 29 27 12
w.langeveld@caleidoz.nl
Erik Brugman Caleidoz

Erik Brugman

Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
e.brugman@caleidoz.nl
Gertie Jordens Caleidoz

Gertie Jordens

Activiteitenbegeleider Inloop
T (0313) 82 00 35
M 06 – 12 84 32 18
g.jordens@caleidoz.nl
Nicky Oddens Caleidoz

Nicky Oddens

Activiteitenbegeleider,
Oproepkracht

T (0313) 82 00 35
n.oddens@caleidoz.nl
Logo

Gerda Rutjes

Activiteitenbegeleider
T (0313) 82 00 35
g.rutjes@caleidoz.nl

Medewerkers Caleidoz Jeugd

Emmy van Aalten Caleidoz

Emmy van Aalten

Sociaal werker
M 06 – 22 23 46 34
e.vanaalten@caleidoz.nl
Sanne Kiene Caleidoz

Sanne Kiene

Sociaal werker
M 06 – 12 64 25 73
s.kiene@caleidoz.nl
Logo

Claudia Peeters

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 34 43 34 37
c.peeters@caleidoz.nl
Mandy Rutten Caleidoz

Mandy Rutten

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 57 35 01 73
m.rutten@caleidoz.nl

Medewerkers Caleidoz Ondersteuning

Frank Godschalk Caleidoz

Frank Godschalk

Sociaal werker
M 06 – 13 86 63 93
f.godschalk@caleidoz.nl
Logo

Marc van Eekhout

Sociaal werker
M 06 – 89 97 14 31
m.vaneekhout@caleidoz.nl
Christie Engelberts Caleidoz

Christie Engelberts

Bestuurssecretariaat
T (0316) 24 32 04
M 06 – 30 15 52 41
c.engelberts@caleidoz.nl
Lucienne Uffing Caleidoz

Lucienne Uffing

Hospitalitymedewerker,
Servicedesk

T (0316) 24 32 04
l.uffing@caleidoz.nl
Logo

Ivo Gossink

Financiën
T (0316) 24 32 08
i.gossink@caleidoz.nl
Kerstin Laumen Caleidoz

Kerstin Laumen

PR & Communicatie
M 06 – 89 97 14 30
k.laumen@caleidoz.nl

Caleidoz Bestuur en Management

Maikel Stolte Caleidoz

Maikel Stolte

Integraal manager
T (0316) 24 32 04
M 06 – 89 97 14 00
m.stolte@caleidoz.nl
Karlijn Hillen Caleidoz

Karlijn Hillen

Directeur-bestuurder
T (0316) 24 32 05
k.hillen@caleidoz.nl