Onze collega’s

Team Servicedesk

Lucienne Uffing Caleidoz

Lucienne Uffing

Medewerker Servicedesk
T (0316) 24 32 04
l.uffing@caleidoz.nl

Hanny Berendsen Caleidoz

Hanny Berendsen

Medewerker Servicedesk
Sociaal Werker-2

T (0316) 24 32 04
h.berendsen@caleidoz.nl

Anneke Hendriks Caleidoz

Anneke Hendriks

Medewerker Servicedesk
Sociaal werker-2
T (0316) 24 32 04
M 06 – 20 63 42 99
a.hendriks@caleidoz.nl

Team Daginvulling

Dorien Schweckhorst Caleidoz

Dorien Schweckhorst

Manager
M. 06-86 85 87 63
d.schweckhorst@caleidoz.nl

Sanne van den Berg Caleidoz

Sanne van den Berg

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
s.vandenberg@caleidoz.nl

Gerda Kersten Caleidoz

Gerda Kersten

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
g.kersten@caleidoz.nl

Marion Elsinga

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
m.elsinga@caleidoz.nl

Diana Berkhout

Groepsbegeleiding
M  06-86 88 08 07
d.berkhout@caleidoz.nl

Cherylynn Striekwold

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
M 06-86 88 07 35
c.striekwold@caleidoz.nl

Renate te Booij

Groepsbegeleiding
M 06-86 87 57 59
r.tebooij@caleidoz.nl

Thea Koster Caleidoz

Thea Koster

Medewerker Trefpunt
T (0316) 52 66 66
t.koster@caleidoz.nl

Gertie Jordens Caleidoz

Gertie Jordens

Activiteitenbegeleider Inloop
M 06-12 84 32 18
g.jordens@caleidoz.nl

Els Wijnbergen Caleidoz

Els Wijnbergen

Algemene dienst
Beheer Hooge Bongert

T (0316) 52 69 94
e.wijnbergen@caleidoz.nl

Manuela Danen Caleidoz

Manuela Danen

Huishoudelijke dienst
T (0316) 54 73 80
m.danen@caleidoz.nl

Marcel Danen

Beheer, Personenalarmering 
M  06-15 49 10 55
m.danen@caleidoz.nl

Daniël Koster

Beheer Sfinx – 4ALL
M  06-83 59 61 72
d.koster@caleidoz.nl

Team Sociaal Werkers

Logo

Claudia Peeters

Manager
T (0316) 54 27 94
M 06-34 43 34 37
c.peeters@caleidoz.nl

Emmy van Aalten Caleidoz

Emmy van Aalten

Sociaal werker
M 06-22 23 46 34
e.vanaalten@caleidoz.nl

Sanne Kiene Caleidoz

Sanne Kiene

Sociaal werker
M 06-12 64 25 73
s.kiene@caleidoz.nl

Patricia Groenenstijn Caleidoz

Patricia Groenenstijn

Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
p.groenenstijn@caleidoz.nl

Dakota Schuit

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06-53 87 19 49
d.schuit@caleidoz.nl

Desley ten Westenend

Sociaal werker
M 06-89 97 14 30
d.tenwestenend@caleidoz.nl

Judith Pelgrom Caleidoz

Judith Pelgrom

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0316) 24 32 04
j.pelgrom@caleidoz.nl

Christel Knaven

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0316) 24 32 04
c.knaven@caleidoz.nl

Frank Godschalk Caleidoz

Frank Godschalk

Sociaal werker
M 06 – 13 86 63 93
f.godschalk@caleidoz.nl

Wilma Langeveld Caleidoz

Wilma Langeveld

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0313) 82 00 31
M 06-12 29 27 12
w.langeveld@caleidoz.nl

Dianne Krabbenborg

Sociaal werker
Mantelzorgconsulent

T 06 – 86 88 34 80
d.krabbenborg@caleidoz.nl

Hanny Posthuma

Sociaal Werker
M 06-20 63 55 63
h.posthuma@caleidoz.nl

Team Ondersteuning

Christie Engelberts Caleidoz

Christie Engelberts

Bestuursassistent
T (0316) 24 32 04
M 06 – 30 15 52 41
bestuursassistent@samenso.nl

Logo

Ivo Gossink

Financiën
T (0316) 24 32 08
i.gossink@caleidoz.nl

Margriet Sanders

Medewerker HR
T (0316) 24 32 04
m.sanders@caleidoz.nl

Samenso Directeur/Bestuurder

Lucien Peeters

Directeur/Bestuurder
M. 06 – 13 62 02 98
lucien.peeters@samenso.nl

Sinds 30 mei 2022 is Lucien Peeters directeur/bestuurder van de nieuwe stichting Samenso
Samenso ondersteunt de drie welzijnsstichtingen Caleidoz, Forte en Mozaïek met een gezamenlijke Raad van Toezicht, management team en servicebureau.

Alleen ga je sneller, samen kom je verder
Elke dag zijn beroepskrachten en vrijwilligers van Caleidoz, Forte en Mozaïek bezig met het ondersteunen, begeleiden en verder op weg helpen van inwoners. Ze merken dat vragen groter worden, antwoorden moeilijker te vinden zijn en steeds meer mensen een steuntje in de rug kunnen gebruiken. De druk is hoog. Om in de toekomst ook professioneel en met veel persoonlijke aandacht te blijven werken is de stichting Samenso opgericht.

De stichtingen houden elk hun eigen gezicht en blijven lokaal werken met de vertrouwde beroepskrachten en vrijwilligers voor de inwoners van de gemeenten Berg en Dal, Buren, Doesburg, Neder-Betuwe, Overbetuwe, Rhenen, Tiel, West Betuwe en Zevenaar.