Medewerkers Caleidoz Zevenaar Stad

Judith Pelgrom Caleidoz

Judith Pelgrom

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0316)  24 32 04
j.pelgrom@caleidoz.nl

Christel Knaven

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0316) 24 32 04
c.knaven@caleidoz.nl
Marijke Grootkoerkamp Caleidoz

Marijke Groot Koerkamp

Mantelzorg Zevenaar
M 06 – 53 85 04 06
m.grootkoerkamp@caleidoz.nl
Anneke Hendriks Caleidoz

Anneke Hendriks

Sociaal werker
Groepsbegeleiding Selamat Datang
T (0316) 24 32 04
M 06 – 20 63 42 99
a.hendriks@caleidoz.nl
Sanne van den Berg Caleidoz

Sanne van den Berg

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
s.vandenberg@caleidoz.nl
Gerda Kersten Caleidoz

Gerda Kersten

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
M 06 – 12 84 32 18
g.kersten@caleidoz.nl
Annie van der Lely Caleidoz

Annie van der Lely

Groepsbegeleiding
Selamat Datang
T (0316) 52 66 66
M 06 – 48 49 00 02
a.vanderlely@caleidoz.nl

Marion Elsinga

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
m.elsinga@caleidoz.nl
Carla Winters Caleidoz

Carla Winters

Groepsbegeleiding
De Maatjes

T (0316) 33 04 04
c.winters@caleidoz.nl
Els Wijnbergen Caleidoz

Els Wijnbergen

Algemene dienst
Beheer Hooge Bongert

T (0316) 52 69 94
e.wijnbergen@caleidoz.nl
Thea Koster Caleidoz

Thea Koster

Medewerker Dagbesteding
T (0316) 52 69 94
t.koster@caleidoz.nl

Medewerkers Caleidoz Kleine Kernen

Gelders Eiland en alle kleine kernen in de gemeente Zevenaar
Moniek Vossebeld Caleidoz

Moniek Vossebeld

Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
M 06 – 83 59 61 72
m.vossebeld@caleidoz.nl
Logo

Claudia Peeters

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 34 43 34 37
c.peeters@caleidoz.nl
Marijke Grootkoerkamp Caleidoz

Marijke Groot Koerkamp

Sociaal werker
T (0316) 54 28 90
M 06-53850406
m.grootkoerkamp@caleidoz.nl
Patricia Groenenstijn Caleidoz

Patricia Groenenstijn

Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
M 06 – 20 63 55 63
p.groenenstijn@caleidoz.nl
Jennifer Driessen Caleidoz

Jennifer Driessen – Lucassen

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
j.lucassen@caleidoz.nl
Dorien Schweckhorst Caleidoz

Dorien Schweckhorst

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
d.schweckhorst@caleidoz.nl

Marielle Hoogeboom

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
m.hoogeboom@caleidoz.nl
Manuela Danen Caleidoz

Manuela Danen

Huishoudelijke dienst
T 0316 54 73 80
m.danen@caleidoz.nl

Medewerkers Caleidoz Doesburg

Wilma Langeveld Caleidoz

Wilma Langeveld

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0313) 82 00 31
M 06 – 12 29 27 12
w.langeveld@caleidoz.nl
Gertie Jordens Caleidoz

Gertie Jordens

Activiteitenbegeleider Inloop

M 06 – 12 84 32 18
g.jordens@caleidoz.nl

Hanny Berendsen Caleidoz

Hanny Berendsen

Sociaal werker 2
T (0313) 82 00 31
h.berendsen@caleidoz.nl

Medewerkers Caleidoz Jeugd

Emmy van Aalten Caleidoz

Emmy van Aalten

Sociaal werker
M 06 – 22 23 46 34
e.vanaalten@caleidoz.nl
Sanne Kiene Caleidoz

Sanne Kiene

Sociaal werker
M 06 – 12 64 25 73
s.kiene@caleidoz.nl
Logo

Claudia Peeters

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 34 43 34 37
c.peeters@caleidoz.nl
Mandy Rutten Caleidoz

Mandy Rutten

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 57 35 01 73
m.rutten@caleidoz.nl

Medewerkers Caleidoz Ondersteuning

Frank Godschalk Caleidoz

Frank Godschalk

Sociaal werker
M 06 – 13 86 63 93
f.godschalk@caleidoz.nl
Christie Engelberts Caleidoz

Christie Engelberts

Bestuurssecretariaat
T (0316) 24 32 04
M 06 – 30 15 52 41
c.engelberts@caleidoz.nl
Lucienne Uffing Caleidoz

Lucienne Uffing

Medewerker Servicedesk
T (0316) 24 32 04
l.uffing@caleidoz.nl
Hanny Berendsen Caleidoz

Hanny Berendsen

Medewerker Servicedesk
T (0316) 24 32 04
h.berendsen@caleidoz.nl
Logo

Ivo Gossink

Financiën
T (0316) 24 32 08
i.gossink@caleidoz.nl

Caleidoz Bestuur en Management

Maikel Stolte Caleidoz

Maikel Stolte

Integraal manager
T (0316) 24 32 04
M 06 – 89 97 14 00
m.stolte@caleidoz.nl
Karlijn Hillen Caleidoz

Karlijn Hillen

Directeur-bestuurder
T (0316) 24 32 04
k.hillen@caleidoz.nl

Sinds 2019 is Karlijn Hillen directeur-bestuurder van Caleidoz. Het is haar verantwoordelijkheid om in overleg met het managementteam bestuursbesluiten te nemen. Namens Caleidoz voert zij bestuurlijk overleg met de gemeente en andere belanghebbende organisatie.

“Wij stellen onszelf de vraag: hoe kun je anders denken, anders organiseren, zodat je meer kunt doen?

En dat doen we. We hebben een nieuwe visie op welzijn, jongerenwerk en groepsbegeleiding (dagbesteding). Waarbij ieders eigenheid en zelfstandigheid voorop staat. Iedereen denkt mee. En allerlei nieuwe ideeën ontstaan. Ik ben trots op wat wij al bereikt hebben.”

Karlijn Hillen