Onze collega’s

Team Servicedesk

Lucienne Uffing

Medewerker Servicedesk
Manager assistent

T (0316) 24 32 04

M 06-86 88 77 76
l.uffing@caleidoz.nl

Anneke Hendriks Caleidoz

Anneke Hendriks

Medewerker Servicedesk
T (0316) 24 32 04
M 06–20 63 42 99
a.hendriks@caleidoz.nl

Beate Lammers Caleidoz

Beate Lammers

Medewerker Servicedesk
Algemene dienst
T (0316) 24 32 04

M 06-57 64 04 58
b.lammers@caleidoz.nl

Team Daginvulling

Dorien Schweckhorst Caleidoz

Dorien Schweckhorst

Manager
M. 06-86 85 87 63
d.schweckhorst@caleidoz.nl

Sanne van den Berg Caleidoz

Sanne van den Berg

Activiteitenbegeleider
Welzijnscoach

T (0316) 54 73 80
s.vandenberg@caleidoz.nl

Gerda Kersten Caleidoz

Gerda Kersten

Activiteitenbegeleider
Welzijnscoach
T (0316) 52 66 66
g.kersten@caleidoz.nl

Marion Elsinga

Activiteitenbegeleider
Welzijnscoach

T (0316) 52 66 66
m.elsinga@caleidoz.nl

Diana Berkhout

Activiteitenbegeleider
Welzijnscoach

M  06-86 88 08 07
d.berkhout@caleidoz.nl

Renate te Booij

Activiteitenbegeleider
Welzijnscoach

M 06-86 87 57 59
r.tebooij@caleidoz.nl

Caroline Römer

Activiteitenbegeleider
Welzijnscoach

T (0316) 54 73 80
c.romer@caleidoz.nl

Carla Rosink

Activiteitenbegeleider
Welzijnscoach

M 06-12 29 27 12
c.rosink@caleidoz.nl

Carla Winters Caleidoz

Carla Bos

Activiteitenbegeleider
Welzijnscoach

T (0316) 52 66 66
c.bos@caleidoz.nl

Gertie Jordens Caleidoz

Gertie Jordens

Activiteitenbegeleider
Welzijnscoach
M 06-12 84 32 18
g.jordens@caleidoz.nl

Els Wijnbergen Caleidoz

Els Wijnbergen

Algemene dienst
Beheer Hooge Bongert

T (0316) 52 69 94
e.wijnbergen@caleidoz.nl

Marcel Danen

 Personenalarmering
Beheer Gildehuis 

M 06-15 49 10 55
m.danen@caleidoz.nl

Manuela Danen Caleidoz

Manuela Danen

Huishoudelijke dienst
T (0316) 54 73 80
m.danen@caleidoz.nl

Team Sociaal Werkers

Emmy van Aalten

Sociaal werker
Jongeren
T (0316) 24 32 04
e.vanaalten@caleidoz.nl

Sanne Kiene

Sociaal werker
Jongeren
T (0316) 24 32 04
s.kiene@caleidoz.nl

Dakota Schuit

Sociaal werker
Jongeren

M 06-53 87 19 49
d.schuit@caleidoz.nl

Desley ten Westenend

Sociaal werker
Jongeren

M 06-89 97 14 30
d.tenwestenend@caleidoz.nl

Frank Godschalk Caleidoz

Frank Godschalk

Sociaal werker
M 06-13 86 63 93
f.godschalk@caleidoz.nl

Judith Pelgrom Caleidoz

Judith Pelgrom

Sociaal werker
Ouderen-Volwassenen

M 06-30 15 52 95
j.pelgrom@caleidoz.nl

Martine Grijpink

Sociaal werker
Ouderen-Volwassenen
M 06-51 72 97 64
m.grijpink@caleidoz.nl

Serbez Basha

Sociaal werker
M 06-86 88 79 30
s.basha@caleidoz.nl

Dianne Krabbenborg

Sociaal werker
Mantelzorgconsulent

T 06-86 88 34 80
d.krabbenborg@caleidoz.nl

Hanny Posthuma

Sociaal werker
M 06-20 63 55 63
h.posthuma@caleidoz.nl

Hanny Berendsen Caleidoz

Hanny Berendsen

Administratief medewerker
T (0313) 82 00 30
h.berendsen@caleidoz.nl

Henk Kuiper

Formulierenbrigade
M 06-34 43 34 37
h.kuiper@caleidoz.nl

Daniël Koster

Beheer Sfinx – 4ALL
M 06-83 59 61 72
d.koster@caleidoz.nl

Stefano van der Naald

Huishoudelijke dienst
s.vandernaald@caleidoz.nl

Team Ondersteuning

Christie Engelberts Caleidoz

Christie Engelberts

Bestuursassistent
T (0316) 24 32 04
M 06-30 15 52 41
bestuursassistent@samenso.nl

Logo

Ivo Gossink

Financiën
T (0316) 24 32 08
i.gossink@caleidoz.nl

Logo

Michel Hulsman

Medewerker HR
M 06-22 21 57 66
m.hulsman@caleidoz.nl

Samenso Directeur/Bestuurder

Lucien Peeters

Directeur/Bestuurder
M. 06-13 62 02 98
lucien.peeters@samenso.nl

Sinds 30 mei 2022 is Lucien Peeters directeur/bestuurder van de nieuwe stichting Samenso
Samenso ondersteunt de drie welzijnsstichtingen Caleidoz, Forte en Mozaïek met een gezamenlijke Raad van Toezicht, management team en servicebureau.

Alleen ga je sneller, samen kom je verder
Elke dag zijn beroepskrachten en vrijwilligers van Caleidoz, Forte en Mozaïek bezig met het ondersteunen, begeleiden en verder op weg helpen van inwoners. Ze merken dat vragen groter worden, antwoorden moeilijker te vinden zijn en steeds meer mensen een steuntje in de rug kunnen gebruiken. De druk is hoog. Om in de toekomst ook professioneel en met veel persoonlijke aandacht te blijven werken is de stichting Samenso opgericht.

De stichtingen houden elk hun eigen gezicht en blijven lokaal werken met de vertrouwde beroepskrachten en vrijwilligers voor de inwoners van de gemeenten Berg en Dal, Buren, Doesburg, Neder-Betuwe, Overbetuwe, Rhenen, Tiel, West Betuwe en Zevenaar.