Onze collega’s

Team Dagbesteding

Dorien Schweckhorst Caleidoz

Dorien Schweckhorst

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
d.schweckhorst@caleidoz.nl
Sanne van den Berg Caleidoz

Sanne van den Berg

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
s.vandenberg@caleidoz.nl
Gerda Kersten Caleidoz

Gerda Kersten

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
M 06 – 12 84 32 18
g.kersten@caleidoz.nl
Carla Winters Caleidoz

Carla Winters

Groepsbegeleiding
De Maatjes

T (0316) 33 04 04
c.winters@caleidoz.nl

Marion Elsinga

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
m.elsinga@caleidoz.nl

Willemijn Rademaker

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
w.rademaker@caleidoz.nl

Cherylynn Striekwold

Groepsbegeleiding
T (0316) 52 66 66
c.striekwold@caleidoz.nl
Jennifer Driessen Caleidoz

Jennifer Driessen – Lucassen

Groepsbegeleiding
T (0316) 54 73 80
j.lucassen@caleidoz.nl
Thea Koster Caleidoz

Thea Koster

Medewerker Trefpunt
T (0316) 52 66 66
t.koster@caleidoz.nl
Gertie Jordens Caleidoz

Gertie Jordens

Activiteitenbegeleider Inloop
M 06 – 12 84 32 18
g.jordens@caleidoz.nl
Els Wijnbergen Caleidoz

Els Wijnbergen

Algemene dienst
Beheer Hooge Bongert

T (0316) 52 69 94
e.wijnbergen@caleidoz.nl

Daniël Koster

Beheer Sfinx – 4ALL
M  06 – 83 59 61 72
d.koster@caleidoz.nl

Marcel Danen

Beheer  Personenalarmering GE
M  06 – 15 49 10 55
m.danen@caleidoz.nl
Manuela Danen Caleidoz

Manuela Danen

Huishoudelijke dienst
T 0316 54 73 80
m.danen@caleidoz.nl

Team Sociaal Werkers

Emmy van Aalten Caleidoz

Emmy van Aalten

Sociaal werker
M 06 – 22 23 46 34
e.vanaalten@caleidoz.nl
Logo

Claudia Peeters

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 34 43 34 37
c.peeters@caleidoz.nl
Sanne Kiene Caleidoz

Sanne Kiene

Sociaal werker
M 06 – 12 64 25 73
s.kiene@caleidoz.nl
Mandy Rutten Caleidoz

Mandy Rutten

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 – 57 35 01 73
m.rutten@caleidoz.nl
Patricia Groenenstijn Caleidoz

Patricia Groenenstijn

Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
p.groenenstijn@caleidoz.nl
Logo

Dakota Schuit

Sociaal werker
T (0316) 54 27 94
M 06 –
d.schuit@caleidoz.nl
Logo

Claudia Verboom

Sociaal werker MDT
T (0316) 54 27 94
M 06 –
c.verboom@caleidoz.nl
Judith Pelgrom Caleidoz

Judith Pelgrom

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0316)  24 32 04
j.pelgrom@caleidoz.nl

Christel Knaven

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0316) 24 32 04
c.knaven@caleidoz.nl
Wilma Langeveld Caleidoz

Wilma Langeveld

Sociaal werker
Ouderenadviseur

T (0313) 82 00 31
M 06 – 12 29 27 12
w.langeveld@caleidoz.nl

JaapJan Boer

Medewerker Taalmaatje
M 06 – 30 30 93 50
j.boer@vondel-nassau.nl
Logo

Nieske Thomas

Mantelzorgconsulent
T (0313) 82 00 31
n.thomas@caleidoz.nl 

Team Ondersteuning

Christie Engelberts Caleidoz

Christie Engelberts

Bestuurssecretariaat
T (0316) 24 32 04
M 06 – 30 15 52 41
c.engelberts@caleidoz.nl
Logo

Ivo Gossink

Financiën
T (0316) 24 32 08
i.gossink@caleidoz.nl
Logo

Margriet Sanders

Medewerker HR
T (0316) 24 32 04
m.sanders@caleidoz.nl
Frank Godschalk Caleidoz

Frank Godschalk

Sociaal werker
M 06 – 13 86 63 93
f.godschalk@caleidoz.nl
Lucienne Uffing Caleidoz

Lucienne Uffing

Medewerker Servicedesk
T (0316) 24 32 04
l.uffing@caleidoz.nl
Hanny Berendsen Caleidoz

Hanny Berendsen

Medewerker Servicedesk
Sociaal Werker-2

T (0316) 24 32 04
h.berendsen@caleidoz.nl
Anneke Hendriks Caleidoz

Anneke Hendriks

Medewerker Servicedesk
Sociaal werker
T (0316) 24 32 04
M 06 – 20 63 42 99
a.hendriks@caleidoz.nl

Caleidoz Bestuur en Management

Karlijn Hillen Caleidoz

Karlijn Hillen

Directeur-bestuurder
T (0316) 24 32 04
k.hillen@caleidoz.nl

Sinds 2019 is Karlijn Hillen directeur-bestuurder van Caleidoz. Het is haar verantwoordelijkheid om in overleg met het managementteam bestuursbesluiten te nemen. Namens Caleidoz voert zij bestuurlijk overleg met de gemeente en andere belanghebbende organisatie.

“Wij stellen onszelf de vraag: hoe kun je anders denken, anders organiseren, zodat je meer kunt doen?

En dat doen we. We hebben een nieuwe visie op welzijn, jongerenwerk en groepsbegeleiding (dagbesteding). Waarbij ieders eigenheid en zelfstandigheid voorop staat. Iedereen denkt mee. En allerlei nieuwe ideeën ontstaan. Ik ben trots op wat wij al bereikt hebben.”

Karlijn Hillen